Film krizi gelenlere cipsy.com
 
Film Sinema Dizi Müzik Magazin
Dehşet Gecesi (Fall Down Dead) 2007 Türkçe Dublaj/DVDRip
Filmin Konusu: Basının Picasso olarak tanıdığı bir seri katil, şehirde sürekli geceleri gerçekleşen elektrik kesintilerini fırsat bilerek bir dolu cinayet işler. Sanata ve estetiğe son derece meraklı olan seri katil, kurbanlarını öldürürken üzerlerinde ünlü sanatçıların eserlerinden izler bırakır.Garsonluk yapan Christie’nin bu cinayetlerden birine şahit olması ile gerilimli bir mücadele başlayacaktır. Polise haber vermesi sonucu olay yerine gelen polis memurları Stefan ve Lawrence, ilk önce Christie’nin katil olduğunu sanırlar. Kısa süre içinde yanıldıklarını anlamaları ile şimdiye kadar şahit olmadıkları büyük bir kovalamaca başlayacaktır.Ölümle Dans filminin de yönetmenliğini yapan Jon Keeyes’in yönettiği Dehşet Gecesi’nde genç oyuncu Mehmet Günsür de rol alıyor.
Tür : Korku
Gösterim Tarihi : 20 Temmuz 2007
Yönetmen : Jon Keeyes
Yapım : 2007, ABD
Süre : 93 dk.
Oyuncular: Dominique Swain (Christie Wallace) , Mehmet Günsür (Stefan)Udo Kier (The Picasso Killer/Aaron Garvey) , David CarradineR. Keith Harris (Lawrence Kellog) , Monica Dean (Helen)Jennifer Alden (Marie) , Austin James (Michael Yeager)Burgess Jenkins (Earl Buchyk)
Dehşet Gecesi (Fall Down Dead) 2007 - Afiş Dehşet Gecesi (Fall Down Dead) 2007 - Görselleri Dehşet Gecesi (Fall Down Dead) 2007 - Görselleri Dehşet Gecesi (Fall Down Dead) 2007 - Görselleri Dehşet Gecesi (Fall Down Dead) 2007 - Görselleri Dehşet Gecesi (Fall Down Dead) 2007 - Görselleri Dehşet Gecesi (Fall Down Dead) 2007 - Görselleri Dehşet Gecesi (Fall Down Dead) 2007 - Görselleri Dehşet Gecesi (Fall Down Dead) 2007 - Görselleri Dehşet Gecesi (Fall Down Dead) 2007 - Görselleri Dehşet Gecesi (Fall Down Dead) 2007 - Görselleri
Filmi indirmek için
 
Üye Girişi
E-mail Adresiniz
Şifreniz
Hava Durumu
Reklam
Anket Sonuçlar
Sitemizi Nasıl Buldunuz ?
Hoş
Güzel
İdare eder
Beğenmedim
cipsy.com 2009 Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Koşulları | Gizlilik Koşulları
Kurye Ofis Temizlik