Film krizi gelenlere cipsy.com
 
Film Sinema Dizi Müzik Magazin
Müthiş Vuruş 3 (Slap Shot 3: The Junior League) 2008 - AfişFilmin Konusu: Genç hokey takımının kazanmak için son şansı takımın en acımasız oyuncuları Hanson Kardeşler’dir. Komedi efsanesi Leslie Nilsen (The Naked Gun, Airplane) ve ünlü hokeyciler Mark Messier ve Doug Gilmour’un yer aldığı, spor-komedi dalında tüm zamanların en eğlenceli serisinin yeni filmi güldürmeye devam ediyor.
Oyuncular: Leslie Nielsen, Greyston Holt, Ryan McDonellHunter Elliott, Sara Canning, Emma Lahana
Ateş Arabaları (Chariots Of Fire) 1981 - AfişFilmin Konusu: OyuncularNigel Havers, Nicholas Farrell, Alice Krige, John Gielgud, Ian HolmIan Charleson , Ben Cross, Lindsay Anderson, Nigel DavenportCheryl Campbell , Brad Davis, Sir John Gielgud, Daniel GerrollDennis Christopher, Peter Egan, Patrick MageeSinema tarihinin en önemli filmlerinden biri.İngiltere’nin en iyi atletleri 1924 Olimpiyat Oyunları’nda zafer maceralarına başladılar. Kazandıkları başarı uluslarına gurur getirdi. İki koşucu bu, kişisel bir onur ve mücadeleleri yürekten gelen bir mücadeleydi. 1981 Akademi Ödülleri®’nde en iyi film ödülü dahil olmak üzere 4 dalda ödül kazanan "Ateş Arabaları"nda, İngiltere’ye en büyük spor zaferlerinden birini getiren, Harold Abraham, Eric Liddell ve takımlarının gerçek hikayesinden esinlenilmiştir.Hugh Hudson’ın yönettiği, Ben Cross, Ian Charleson, Nigel Havers, Nicholas Farrell ve Alice Krige’nin ilk önemli rollerini oynadığı filmde, yapımcı David Puttman filmi benzersiz ve kalıcı yapabilmek için, bu yetenekleri harmanlamıştır. Görkemli rekabet dakikalarından, Oscar ödülü başarısına kadar "Ateş Arabaları" sinema severlerin kalplerinde yer bulan harika bir film.
Oyuncular: Nigel Havers, Nicholas Farrell, Alice Krige, John Gielgud, Ian HolmIan Charleson , Ben Cross, Lindsay Anderson, Nigel DavenportCheryl Campbell , Brad Davis, Sir John Gielgud, Daniel GerrollDennis Christopher, Peter Egan, Patrick Magee
24 Saat (Michel Vaillant) 2003 - AfişFilmin Konusu: Gözüpek bir yarış pilotu olan Michel Vaillant, tüm dünyadaki pistlerin yenilmez şampiyonudur. Kendisinin ve Vaillante Ekürisi isimli ekibinin başarıları, hayranlık olduğu kadar, rakiplerinde kıskançlık da uyandırmaktadır. Leader ekibinin menajeri olan Ruth Wong, meşhur bir pilot olan babası Leader’ın intikamından başka bir şeyi düşünmeyen ve cazibesini amacına ulaşmak için sinsice kullanan bir kadındır. Vaillant ekibini yoketmek için hayal edilebilecek herşeyi deneyecektir.
Oyuncular: Sagamore Stevenin, Peter Youngblood Hills, Diane KrugerJean-Pierre Cassel, Beatrice Agenin, Philippe BasPhilippe Lellouche, Lisa Barbuscia
Asla Pes Etme (Never Back Down) 2008 - AfişFilmin Konusu: 10 milyonlarca dolar değerinde malikaneleriyle Orlando kenti, Iowa kökenli Jake Tyler için hayalleriyle ve anılarıyla başbaşa kalacağı bir yer gibidir. Amerikan Rüyası’nı temsil eden bu kentin ayrıcalıklı gençlerinin ise hayattan hiçbir beklentisi kalmamıştır. Pahalı otomobillerine binerek hava atarlar, bikinileri ve tokyolarıyla sokaklarda gezinirler.Iowa’dayken futbol takımının yıldız oyuncusu olan Jake, bu yeni kentte tam bir yabancı gibidir. Sessiz ve çekingen mizacı; çevresinde kaba ya da kılıksız olarak algılanan giyimiyle “yeni gelen çocuk” muamelesi gördüğü için ilk etapta arkadaş edinemez.Ryan adlı kabadayı ruhlu bir gençle istemeden kavgaya tutuşmak zorunda kalan Jake dövüşü kaybedince de çevresi tarafından aşağılanmaya ve küçümsenmeye başlar.Ancak Jake’in iyi kalpli sınıf arkadaşı Max, onda bir şampiyon ruhu görmektedir. Jake’e kısaca MMA olarak bilinen karışık savunma sanatları sporundan bahseder. Sonra da onu bu sporu öğreten kendi koçu Jean Roqua ile tanıştırır.Bu sporu öğrenmeye başlayan Jake’in, MMA’nın bir sokak dövüşü olmadığını, başlıbaşına bir sanat olduğunu fark etmesi uzun sürmez.
Oyuncular: Sean Faris (Jake Tyler) , Amber Heard (Baja Miller)Cam Gigandet (Ryan McCarthy) , Evan Peters (Max Cooperman)Leslie Hope (Margot Tyler) , Djimon Hounsou (Jean Roqua)
İkili Oyun (Leatherheads) 2008 - AfişFilmin Konusu: Aşkın hakkından rekabet gelir!Eski bir rugby oyuncusu olan Dodge Connolly (George Clooney) zor durumdaki takımı "Bulldogs"u kurtarmak için flaş bir transfer yapmak ister. Savaş kahramanı Carter Rutherford (J. Krasinski) tam da aradığı isimdir. "The Bullet" lakaplı Carter’ın takıma gelişi basının da büyük ilgisini çeker. Ama gazetecilerin hepsi iyi niyetli değildir. Genç ve güzel Lexie’nin (Zellweger) görevi Carter’ın tüm gizli yanlarını açığa çıkarmaktır. Carter gerçek bir savaş kahramanı mıdır yoksa bir şarlatan mı?Lexie araştırmasını yapadursun hem Dodge hem de Carter genç kadına aşık olurlar. Ama içlerinden sadece biri kazanacaktır.
Oyuncular: George Clooney, Renee Zellweger, John KrasinskiJonathan Pryce, Stephen Root, Wayne Duvall, Keith Loneker
Gençlik Ateşi 4 (Bring It On: In It to Win It) 2007 - AfişFilmin Konusu: Daha fazla eğlence, ateşli müzikler ve kazanmak için her yolun mübah olduğu bir müsabaka. Korkusuz ve atılgan Doğu Yakası Jetleri, cesaretleri ve tavırlarıyla son birkaç yıldır Amigo Kızlar Kampı Şampiyonasında üstünlüğü kimseye kaptırmıyorlardı. Fakat şimdi karşılarında yeni bir ekip var. Heyecanlı ve ateşli Batı Yakası Köpekbalıkları, en başarılı ekip olarak taç giyebilmek için doğru hareketlere ve ruha sahip olduklarını düşünüyor.Ama amigo kızlar greve gidince, altın madalyayı evlerine götürme hayalleri tehlikeye düşen takım liderleri, ilk kez birlikte çalışmaları ve kazanmak için ellerinden geleni yapmaları gerektiğini anlarlar.Bir Notİlki 2000 yılında çekilen ve başrollerini Kirsten Dunst ile Eliza Dushku’nun paylaştığı gençlik komedisi Bring it on dördüncü filmiyle sürüyor. Bu filmde de birbirinden güzel amigo kızlar ve oldukça dinamik, neşeli müziklerle dolu...
Oyuncular: Ashley Benson, Cassie Scerbo, Noel AreizagaJennifer Tisdale, Kierstin Koppel
Onur Savaşı (Pride) 2007 - AfişFilmin Konusu: Sıradan bir adamın nasıl sıradışı şeyler yapabildiğine tanıklık edin. Gerçek olaylardan esinlenerek filme alınan Onur Savaşı, Jim Ellis (Terrence Howard) isimli karizmatik bir yüzme öğretmenin Philadephia’nın suç oranı yüksek mahallelerinden birinde Afro-Amerikan bir yüzme takımını keşfetmesinin hikayesini anlatıyor. Ancak Ellis için takımını suç ve ırkçı tutumlardan korumak ve sadece yüzmeye odaklanmalarını sağlamak pek de kolay olmayacaktır.
Oyuncular: Terrence Howard (Jim Ellis) , Bernie Mac (Elston)Kimberly Elise (Sue Davis) , Tom Arnold (Bink)Brandon Fobbs (Puddin Head) , Alphonso McAuleyRegine Nehy (Willie) , Nate Parker (Hakim)
Sıradışı Sanıklar (Mean Machine) 2001 - AfişFilmin Konusu: Eski bir futbol yıldızı sarhoş araba kullandığı için hapse düşer ve burada mahkumlardan oluşan iddialı bir takım kurar. Gardiyanlarla yapılacak olan maç öncesi son derece sıkı bir hazırlık yapan takım ve koçu, hem gardiyanları hem de izleyicileri şaşırtacaktır...
Oyuncular: Jason Statham, David Hemmings, Vinnie Jones, David KellyRalph Brown, Vas Blackwood, Robbie Gee, Geoff Bell
Oyun Bozan (The Game Plan) 2007 - AfişFilmin Konusu: Walt Disney Pictures’ın sunduğu filmde bekar bir Amerikan futbolu oyuncusunun eski ilişkilerinin birisinden yedi yaşında bir kızı olduğunu öğrenmesinin ardından gelişen komik olaylar zinciri konu ediliyor.Proje, Dwayne Johnson’un futbol antrenmanları sırasında tendon bağlarında yaşadığı sorun nedeniyle birkaç ay ertelenerek hazırlandı.
Oyuncular: The Rock (Joe Kingman) , Madison Pettis (Peyton Kelly)Kyra Sedgwick (Stella Peck) , Roselyn Sanchez (Monique Vasquez)Morris Chestnut (Travis Sanders) , Hayes MacArthur (Kyle Cooper)Brian J. White (Jamal Webber) , Jamal Duff (Clarence Monroe)Paige Turco (Karen Kelly)
 
Üye Girişi
E-mail Adresiniz
Şifreniz
Hava Durumu
Reklam
Anket Sonuçlar
Sitemizi Nasıl Buldunuz ?
Hoş
Güzel
İdare eder
Beğenmedim
cipsy.com 2009 Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Koşulları | Gizlilik Koşulları
Kurye Ofis Temizlik