Film krizi gelenlere cipsy.com
 
Film Sinema Dizi Müzik Magazin
Beden Öğretmeni Bay Woodcock (Mr. Woodcock) 2007 - AfişFilmin Konusu:

Forest Meadow Ortaokulu Öğrencileri için beden eğitimi dersleri, oyun zamanı değil, sert mi sert Bay Woodcock’un aşağılanmalarına katlanma egzersizidir.O sınıfın öğrencilerinden biri olan yazar John Farley ise utanç dolu okul günlerini geride bırakmış, ünlü ve özgüven sahibi biri olmuştur. Tatilini annesinin yanında geçirmek isteyen Farley, yıllar önceki kabusuna geri dönecektir. Çünkü annesinin yeni sevgilisi Bay Woodcock’un ta kendisidir.Paniğe kapılan Farley, son bir çare olarak eski okul arkadaşı Jay Nedderman’ı yardıma çağırır. Bunun sonucunda, Farley, insanın geçmişinden kaçmasının ne kadar zor olduğunu geç de olsa keşfetmiş olur.

Oyuncular: Billy Bob Thornton (Mr. Woodcock) , Seann William Scott (John)Susan Sarandon (Beverly Farley) , Amy Poehler (Maggie Hoffman)Melissa Sagemiller (Tracy) , Jacob Davich (Nedderman’in Kardeşi)Ethan Suplee (Nedderman)
Komşu Kızı Odette (Odette Toulemonde) 2008 - AfişFilmin Konusu: Mutluluk üzerine bir komedi... Odette Toulemonde’un aslında mutlu olmak için hiçbir sebebi yok ama o mutlu. Balthazar Balsan ise mutlu olmak için her şeye sahip ancak bunu bir türlü başaramıyor. 40’lı yaşlarında 2 çocuk sahibi Odette’in günleri bir kozmetik reyonunda çalışarak, geceleriyse kostüm dikmekle geçmektedir. Paris’te yaşayan Balthazar Balsan zengin ve etkileyici bir yazardır. Odette’e göre iyimserliğinin kaynağı en sevdiği yazar olan Balsan’dır. Ortak hiçbir özelliği olmayan bu iki insan beklenmedik şekilde bir araya gelirler.Bir NotAmelie ve Forest Gump’ı sevdiyseniz eğer, bu filme de bayılacaksınız...
Oyuncular: Catherine Frot, Albert Dupontel, Jacques WeberFabrice Murgia, Nina Drecq, Camille Japy, Alain DouteyJulien Frison, Laurence d’Amelio, Aïssatou Diop
Güzel Kızlar Kulübü (The Clique) 2008 - AfişFilmin Konusu: Güzel Kızlar Kulübü’yle tanışın!Massie Block ve işte kızlar okulu Octavian Country Day’den bir manzara. Massie’nin grubu, diğer adıyla Güzel Kızlar Kulübü ve gruba tartışmasız liderlik eden kişi, tüm gözleri üzerinde tutmayı başaran Massie.Florida’dan gelen yeni kız Claire Lyons, dış görünüşü ve topuksuz spor ayakkabıları ile kesinlikle Güzel Kızlar Kulübü’ne uygun biri değildi. Fakat her an her şey değişebilir.
Oyuncular: Elizabeth McLaughlin, Ellen Marlow, Samantha BoscarinoSophie Anna Everhard, Bridgit Mendler, Elizabeth KeiferVanessa Marano
Çıtır Kızlar (Coyote Ugly) 2000 - AfişFilmin Konusu: Güzel bir sese sahip olan 21 yaşındaki Violet Sanford, bir şarkı sözü yazarı olmak için New York’a gider. Geçimini sağlamak için bir işe ihtiyacı olan Violet, Coyote Ugly adındaki bir barda barmen olarak çalışmaya başlar.Yeni bir gece klübü olan Coyote Ugly, şehrin en ateşli kulübü olmuştur ve bunu gerçekleştirenler bir grup seksi ve girişken genç kadındır: Kızları üzerinde bir tür saltanat kurmuş olan mal sahibi Lil. Öylesine takılan Cammie, intaçı ve muhalif barmen Rachel ve en çok bahşişi alması ile ünlü Zoe.Violet kendisine aşırı düşkün babası Bill ve şehir dışındaki rahat evini bırakıp Manhattan’daki asansörsüz bir binanın 5. katında küçük bir daireye geldiğinde kendisini bir anda çaresiz ve meteliksiz bulur. Zamanını kendi orjinal şarkılarını yazmak ve kaydetmekle bir yandan da şehrin bütün bağımsız prodüksiyoncularının kapısını çalmakla geçirir. Bu süre içinde oturduğu evin kirasını ödeyebilmek için bir iş bulması gerekmektedir. Eski sahne korkusunu atlatmış olup olmadığını anlamak için herkesin şarkı söyleyebildiği bir gece kulübünde şarkı söyleyemeyi bile dener. Kasetini dağıtabilmek için kaldırımları arşınlarken müziğiyle ilgilendiğini zannettiği bir kulüp yöneticisiyle karşılaşır fakat bulduğu aslında Violet’a delicesine tutulmuş bir aşık ve fanatik olan Kevin’dır. Bir New York’lu olan Kevin, Violet’a inanmaktadır ve kariyeri için ona yardım etmek istemektedir.Bir çok kez geri çevirildikten sonra Violet, Coyote Ugly adında bir barda iş bulur. Barın sarhoş edici ortamında ilk önce biraz bocalayan Violet, sonunda kabuğunu kırar ve sesi ve sekkapelini kullanarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Egosunun verdiği sarhoşluk, alkışlanıp yüceltilen bir barmen’den başka bir şey olmadığını görmesini engeller. Violet yalnızca babasının saygısına ve gerçek aşka değil, hayatı boyunca kurduğu hayale de sırtını döner.
Oyuncular: Tyra Banks, Piper Perabo, Bridget MoynahanJohn Goodman, Maria Bello, Adam Garcia, Izabella Miko
Georgia Yasası (Georgia Rule) 2007 - AfişFilmin Konusu: Ele avuca sığmayan son derece asi bir kız olan Rachel, davranışları ile annesi Lilly’yi çileden çıkarmaktadır. Kızının kontrol edilemeyen bu halleri ile başa çıkamayan Lilly’nin sabrı, Rachel’in yaptığı son araba kazası ile iyice taşar.Çarelerinin tükenmiş olmasının umutsuzluğu ile Rachel’ı yıllar evvel bir daha dönmemeye yemin ederek ayrıldığı annesinin evine götürmeye karar verir. Fakat son derece sarsılmaz kurallara sahip olan Büyükanne Georgia, hiç de klasik sevimli büyükanne modellerine benzememektedir.Kendi yöntemleri ile torunu Rachel’ın sorunlarının temeline inmeye çalışırken ailenin üç nesil kadınları arasında eskinin defterleri açılacak ve bütün sırlar açığa çıkacaktır.Özel Bir Kadın, Kaçak Gelin, Acemi Prenses gibi romantik komedi türünde başarılı filmlere imza atmış olan yönetmen Garry Marshall, Felicity Huffman, Jane Fonda ve Lindsay Lohan gibi isimlerden kurulu bir kadro ile bir ailenin üç nesil kadınlarının hayatlarına mercek tutuyor.
Oyuncular: Jane Fonda (Georgia) , Lindsay Lohan (Rachel)Felicity Huffman (Lilly) , Dermot Mulroney (Simon)Cary Elwes (Arnold) , Garrett Hedlund (Harlan)Hector Elizondo (Izzy) , Dylan McLaughlin (Sam)
Jack Frost (1998) - AfişFilmin Konusu: Michael Keaton (Batman) özel efektler fırtınası ile donmuş bu vahşi, karlı fantezi-macerada hayatını düzene koymak için son bir şans elde eden çılgın bir babadır.Çok büyük bir çalışmanın son aşamasında olan çalışkan müzisen Jack Frost (Keaton) aniden çok önemli bir şeyin eksik olduğunun farkına varır: Karısı (Kelly Preston) ve küçük oğlu Charlie (Joseph Cross) ile geçiremediği zaman. Fakat Jack kaçırdığı okul, hokey maçları ve mutfak lavabosu tamirlerini telafi edemeden önce, buzlu dağ yolundan çıkarak gökyüzünde dolaşan atlı bir kızak haline gelir. Sonra, Charlie’nin soğuk bir kış gecesi yürekten dileğine teşekkür, Jack yürüyen, konuşan, kayak pistlerinin kralı kardan adam olarak sihirli bir şekilde Dünya’ya geri döner.
Oyuncular: Michael Keaton, Kelly Preston, Mark AddyMark Addy, Mika Boorem, Joseph CrossAndrew Lawrence, Will Rothhaar ,Eli Marienthal
Avanak Kuzenler (2008) - DVDRip- AfişFilmin Konusu: Üç kuzenden Serkan küçüklüğünden beri mucit olma hayaliyle yaşayan, Tankut Türkiye’nin jön eksiği olduğunu düşünüp bu boşluğu doldurmaya çalışan, Neco kadın meraklısı olmasına rağmen diğerlerine göre daha aklıselim olandır.Bu üç avanak kuzen bir CD-DVD dükkanı açarlar, fakat tek bir satış bile yapamazlar. Dükkanı açmak için borç para aldıkları Süleyman ise parasını zamanı geldiğinde geri alamadığından sopa koleksiyonunun parçalarıyla kuzenleri döver.Sonunda bir hafta süreyi koparan kuzenler borçlarını ödemek için plan yaparlar. Ama hesaba katmadıkları olaylar onları bekler. Recep İvedik’in yapımcısı Faruk Aksoy’un yapımcılığını yaptığı film, özellikle gençlere yönelik fantastik bir komedi.
Oyuncular: Yağmur Atacan, Alp Kırşan, Paşhan Yılmazel, Fatma ToptaşTulu Çizgen , Erdal Tosun , Özlem Savaş , Hakan BilginArif Burak Öncü , Görkem Gürsoy
Müthiş Vuruş 3 (Slap Shot 3: The Junior League) 2008 - AfişFilmin Konusu: Genç hokey takımının kazanmak için son şansı takımın en acımasız oyuncuları Hanson Kardeşler’dir. Komedi efsanesi Leslie Nilsen (The Naked Gun, Airplane) ve ünlü hokeyciler Mark Messier ve Doug Gilmour’un yer aldığı, spor-komedi dalında tüm zamanların en eğlenceli serisinin yeni filmi güldürmeye devam ediyor.
Oyuncular: Leslie Nielsen, Greyston Holt, Ryan McDonellHunter Elliott, Sara Canning, Emma Lahana
Beterböcek (Beetlejuice) 1988 - AfişFilmin Konusu: Barbara (Geena Davis) ve Adam Maitland (Alec Baldwin), birbirine aşık yeni evli bir çifttir. Bir araba kazasında öldüklerinde New England’da yaşamakta oldukları dünya güzeli kır evlerinde hayalet olarak hapis kalırlar. Ev satılınca yeni sahipleri sinir bozucu yuppie ailesi Deetz ve hüzünlü gotik kızları Lydia (Winona Rider) bütün huzurlarını kaçırır.Ne yazık ki, Barbara ve Adam, evin yeni sahiplerini korkutup kaçırmak için, hayalet olarak biraz fazla iyi ve kibardırlar. Başarısız olduklarında bu işi hortlak dünyasının haşarı ismi Beetlejuice/Beterböcek’e (Michael Keaton) havale ederler. Nasıl bir belaya bulaştıklarından ise henüz habersizdirler...Beterböcek, hem 80’lerin hem de Tim Burton’ın en sevilen filmlerinden biri. Çılgınca komik ve stilize.
Oyuncular: Michael Keaton (Beterböcek) , Geena Davis (Barbara Maitland)Alec Baldwin (Adam Maitland) , Winona Ryder (Lydia Deitz)
Aşk Şöleni (Feast of Love) 2007 - AfişFilmin Konusu: Aşka ihtiyacı olan herkese uygun bir hikaye.Oregon’un kırsalını kendine arka fon olarak alan film, aşkın etki alanına giren bir kadın ve bir erkeğin akıllardan uzun süre silinmeyecek hikayesini anlatıyor. Aşkı daima yanlış yerde arayan umutsuz romantik Bradley’den (Kinnear), bilge profesör Harry (Freeman) ve kadere meydan okuyarak problemli Oscar’a aşık olan güzel Chloe’ye kadar bu hikaye bize hayatı ve aşkı komik, seksi ve çılgın bir çerçevede sunuyor. Kalbinize dokunacak ve ruhunuzda etkiler bırakacak bu romantik filmi sakın kaçırmayın.
Oyuncular: Radha Mitchell, Greg Kinnear, Morgan FreemanSelma Blair, Missi Pyle, Fred Ward, Alexa DavalosBilly Burke, Jane Alexander, Margo Martindale
Altın Avcıları (Paint Your Wagon) 1969 - AfişFilmin Konusu: Renkli bir western komedi olan Altın Avcıları’na "They Call the Wind Maria" ve "I Talk to the Trees"in de yer aldığı klasik Lerner ve Loewe müzikleri eşlik ediyor.Altın aranan bir kasabada iş ve oyun arkadaşı olan Ben ile Pardner’in (Lee Marvin, Clint Eastwood) nazik, hassas eşlerinin (Jean Seberg) hikayesi.Michigan’lı bir çiftçi ve bir maden arayıcısı bir ortaklık yapıp Kaliforniya’ya altın bulmaya giderler. Onların bu ortaklığı bir kadın satın alıp paylaşmaya, bir tiyatro grubunu kaçırmak, 6 fahişeyi kaçırmak ve altın bulmak için yaptıkları kampı bir dinamit kasaba haline getirmeyi de içerir.
Oyuncular: Clint Eastwood, Lee Marvin, Ray Walston, Harve PresnellJean Seberg, Tom Ligon, Alan Dexter, William O’ConnellBen Baker, Alan Baxter, Paula Trueman, Robert Easton
Maverick (1994) - AfişFilmin Konusu: 1960’ların James Garner’ın başrolünde oynadığı ünlü TV dizisinden sinemaya uyarlanan film, hafif fakat keyifli bir western olarak dikkat çekiyor.Daha önce Cehennem Silahı’nda birlikte çalışmış olan yönetmen Richard Donner ve aktör Mel Gibson, bu filmde de tecrübelerini bir araya getirerek filmi çekici kılmışlar. Gibson’a başrollerde Jodie Foster ve James Garner eşlik ediyorlar.Kumarbaz ve silahşör Bret Maverick (Mel Gibson), dünya poker turnuvası için St.Louis’e giderken yolda güzel kumarbaz Annabelle Bransford (Jodie Foster) ve bir kanun adamı olan Zane Cooper (James Garner) ile tanışır. Maverick’in turnuvaya katılabilmesi için 5.000 dolarlık giriş parasını bulması gerekmektedir ve bunun için çabalarken başına olmadık olaylar gelir...Özellikle eski Maverick James Garner ile Mel Gibson’ın halef/selef durumları ve usta oyunculukları ve cehennem silahıyla beğenilen yönetmen Donner’ın western türündeki başarısıyla izlenmesi gereken bir film haline geliyor Maverick...
Oyuncular: Mel Gibson (Bret Maverick) , Jodie Foster (Annabelle Bransford)James Garner (Marshal Zane Cooper) , Graham Greene (Joseph)Alfred Molina (Angel) , James Coburn (Commodore Duvall)
Zombi Kovboylar (Undead or Alive) 2007 - AfişFilmin Konusu: Ölümün ta kendisi oldular. TV serisi ‘South Park’ ve ‘Father of the Pride’ın yönetmeni Glasgow Phillips, Vahşi Batı’da kendi halinde iki kovboy Luke ve onun yeni partneri Elmer’ın şerifi soyması ve çölde ortadan kaybolmalarıyla başlayan sıradışı bir hikayeyle karşımızda. Bir tek Geronimo’nun güzel ve zeki yeğeni onları, Şerif’in kana susamış zombilerinden ve gizemli Hint lanetinden kurtarabilirdi. Bu arada Luke ve Sue arasında romantik bir ilişki başlayacak mıdır? Yoksa ölüm onları ayıracak mıdır.
Oyuncular: Lew Alexander , Todd Anderson , Richard BarelaMatt Besser , Brett Brock , Richard BucherJeff Chase , Chris Coppola , Gino Crognale
Geleceğe Dönüş 3 (1990) - AfişFilmin Konusu:
Oyuncular: Michael J. Fox (Marty) , Christopher Lloyd (Dr. Emmett Brown)Mary Steenburgen (Clara) , Thomas F. Wilson (Mad Dog/Biff)Lea Thompson (Maggie) , Elisabeth Shue (Jennifer)
Muro: Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine (2008) - DVDRip- AfişFilmin Konusu: Cezaevinden çıkan Muro ile Çeto, devrimi köyden başlatmak üzere memleketlerine dönerler. İlk planları evlenip yuva kurmak, örnek birer devrimci olmaktır. Oysa köyde onları bir sürpriz beklemektedir.Muhtar, Muro ile Çeto’yu hapisteyken iki Rus kadınla evlendirmiştir. Muro ile Çeto’nun devrim ütopyasını gerçekleştirmeleri için; kadınları bulup boşanmaları gerekmektedir. Bunun için İstanbul’a dönen Muro ile Çeto’nun başına gelmeyen kalmaz.Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde devrimci jargonu ve yardımcısı Çeto’yla girdiği tartışmalarla tanınan ve “Nalet olsun içimdeki insan sevgisine” repliğini dilimize pelesenk eden Muro’nun maceraları özellikle dizinin hayranlarını sinema salonlarına sürükleyeceğe benziyor.
Oyuncular: Mustafa Üstündağ (Şefik Onatoğlu) , Fırat Tanış (Eray Türk)Evrim Alasya (Bülent Şakrak) , Mazhar AlansonNataliya Bondarenko (Daria Litvinova)
Güzel Şeyler (Beautifil Creatures) 2000 - AfişFilmin Konusu: Bu kara komedi filminde platin sarısına boyalı saçları ile bir gangsterin aptal sarışın sevgililisin canlandıran Petula, başı derde girdikçe yeteneklerini keşfedip, kendini geliştiren bir kişilik haline geliyor. Bu karanlık, komik, heyecanlı film biraz "Thelma & Louise", biraz da Alfred Hitchcock tarzı ile başlar...Dorothy, Petula’nın erkek arkadaşı Brian’ı kazayla öldürür, Petula ve Dorothy erkek arkadaşının gangster erkek kardeşi Ronnie’den gasp parasını dolandırmak için fidye planı hazırlarlar. Erkek arkadaşının kaçırıldığı şeklinde oluşacak neşeli, güzel hazırlanmış bir plandır. Müfettiş Hepburn ortaya çıkıtğında bu planın farkına varır. Dorothy’nin erkek arkadaşı Tony, tekrar ortaya çıktığında, özenle hazırlanmış kedi fare oyunu başlar.
Oyuncular: Rachel Weisz, Susan Lynch, Iain Glen, Jake D’ArcyPaul Doonan, Tom Mannion, Maurice Roëves
Pineapple Express (2008) - AfişFilmin Konusu: Bir ot müptelası olan Dale(Rogen),hayatı boyunca sadece ot satın almak için gördüğü Saul’a sıradan ziyaretlerinden birini gerçekleştirir.Bu ziyareti sırasında Pineapple Express adlı son derce nadir bir ot satın alan Dale,geri dönüşünde bir cinayete tanık olur.Cinayet mahalinde,paniklemiş ve cebindeki ot paketini düşürmüştür.Saul’un evine geri döndüğünde,bu otun sadece Saul’da olduğunu tüm piyasanın bildiğini ve şimdi ikisinin de peşine düşeceklerini öğrenecektir.Artık bu iki adam şehrin en köklü mafya ailesinin hedefi haline gelmiştir.
Oyuncular: James Franco, Seth Rogen, Bill Hader, Nora DunnGary Cole, Kevin Corrigan, Ed Begley Jr., Rosie PerezDanny R. McBride, Joe Lo Truglio, Amber Heard
Pazar Günahları (First Sunday) 2008 - AfişFilmin Konusu: Hiç dua etmeyen Ice Cube ve Tracy Morgan, kahkaha ve günah dolu bu komedide Katt Williams ve Chi Mc Bride ile buluşuyor. 5000 saatlik kamu hizmeti cezasına çarptırılan Durrel Washington’ın (Cube) zaten yeteri kadar kötü olan hayatı daha da berbat bir hal alır. Kendisine yardım edenlere tanrının da yardım edeceğine inanan bu adam, mahalle kilisesinin inşaat fonunda kendine bir iş bulur. Suç ortağı LeeJohn (Morgan) birlikte, iki şansına küsmüş adam fondaki paranın zaten çalınmış olduğunun farkına varırlar ve bu parayı bulma konusunda yılma noktasına gelirler.
Oyuncular: Ice Cube (Durell) , Katt Williams (Rickey) , Tracy Morgan (LeeJohn)Keith David (Hakim Bennet Galloway) , Regina Hall (Omunique)Loretta Devine (Doris) , Michael Beach (Deacon)
Ca$h (Cash) 2008 - AfişFilmin Konusu: Paris’in en seçkin dolandırıcılarından Cash(Jean Dujardin), yüksek kazançlı kalpazanlık işleri yapmaktadır. Ancak bu iş onun için sadece bir aperatiftir. Cash’in büyük hayali Fransız Riviera’sında (ılıman Akdeniz iklimli Güney Fransa’da) çapı çok büyük bir elmas soygunu gerçekleştirmektir.Ancak operasyonunun üzerine dolandırıcılığı bir sanat haline getirmesiyle tanınan efsanevi düzenbaz Maxime’in(Jean Reno) gölgesi düşer.Birbirinden güzel ve tehlikeli kadınlar(Julia rolünde Valeria Golino ile Garance rolünde Alice Taglioni) paylarını isterler.İttifaklar yapılır ve bozulur.Oyunun adı vefasızlık, döneklik, sahtekarlık ve ihanettir.Kesin olan tek bir şey vardır. Hesaplar görülecek, bir arkadaşın ve kardeşin ölümünün intikamı alınacaktır.Sonuçta birisi kaybedecektir. Peki, kaybeden kim olacaktır?
Oyuncular: Jean Reno, Ciaran Hinds, Mehdi Nebbou, Valeria GolinoJocelyn Quivrin, François Berléand, Eriq EbouaneyAlice Taglioni, Roger Dumas, Jean Dujardin, Joe Sheridan
İkili Oyun (Leatherheads) 2008 - AfişFilmin Konusu: Aşkın hakkından rekabet gelir!Eski bir rugby oyuncusu olan Dodge Connolly (George Clooney) zor durumdaki takımı "Bulldogs"u kurtarmak için flaş bir transfer yapmak ister. Savaş kahramanı Carter Rutherford (J. Krasinski) tam da aradığı isimdir. "The Bullet" lakaplı Carter’ın takıma gelişi basının da büyük ilgisini çeker. Ama gazetecilerin hepsi iyi niyetli değildir. Genç ve güzel Lexie’nin (Zellweger) görevi Carter’ın tüm gizli yanlarını açığa çıkarmaktır. Carter gerçek bir savaş kahramanı mıdır yoksa bir şarlatan mı?Lexie araştırmasını yapadursun hem Dodge hem de Carter genç kadına aşık olurlar. Ama içlerinden sadece biri kazanacaktır.
Oyuncular: George Clooney, Renee Zellweger, John KrasinskiJonathan Pryce, Stephen Root, Wayne Duvall, Keith Loneker
Gençlik Ateşi 4 (Bring It On: In It to Win It) 2007 - AfişFilmin Konusu: Daha fazla eğlence, ateşli müzikler ve kazanmak için her yolun mübah olduğu bir müsabaka. Korkusuz ve atılgan Doğu Yakası Jetleri, cesaretleri ve tavırlarıyla son birkaç yıldır Amigo Kızlar Kampı Şampiyonasında üstünlüğü kimseye kaptırmıyorlardı. Fakat şimdi karşılarında yeni bir ekip var. Heyecanlı ve ateşli Batı Yakası Köpekbalıkları, en başarılı ekip olarak taç giyebilmek için doğru hareketlere ve ruha sahip olduklarını düşünüyor.Ama amigo kızlar greve gidince, altın madalyayı evlerine götürme hayalleri tehlikeye düşen takım liderleri, ilk kez birlikte çalışmaları ve kazanmak için ellerinden geleni yapmaları gerektiğini anlarlar.Bir Notİlki 2000 yılında çekilen ve başrollerini Kirsten Dunst ile Eliza Dushku’nun paylaştığı gençlik komedisi Bring it on dördüncü filmiyle sürüyor. Bu filmde de birbirinden güzel amigo kızlar ve oldukça dinamik, neşeli müziklerle dolu...
Oyuncular: Ashley Benson, Cassie Scerbo, Noel AreizagaJennifer Tisdale, Kierstin Koppel
Yasak Krallık (The Forbidden Kingdom) 2008 - AfişFilmin Konusu: OyuncularJet Li (Maymun Kral, Lan Cai He) , Jackie Chan (Lu Yan)Michael Angarano (Jason Williams) , Yifei Liu (Altın Serçe)Collin Chou (Jade Savaş Lordu) , Morgan Benoit (Lupo)Jacky Wu (Suikastçi) , Bingbing Li (Beyaz Saçlı Dişi Şeytan)17 yaşındaki Amerikalı Jason, yaşadığı mahallede itilip kakılan silik bir gençtir. Kung fu filmlerinin ve Hong Kong sinemasının hayranıdır. Günün birinde gittiği bir dükkanda antika bir eşyaya rastlar. Bu eski Çin imparatorlarından Monkey King’in savaş kılıcıdır. Bu kutsal emaneti eline alan Jason, bir anda zaman içinde yolculuk yapar ve kendisini eski Çin’de buluverir. Burada sarhoş bir kung fu ustası olan Lu Yan (Jackie Chan), sihirli güçlere sahip olan Silent Monk (Jet Li) ve güzel Golden Sparrow ile karşılaşır. Amaçları kötü niyetli Jade Warlord’un elindeki kralı kurtarmaktır.Bir NotUzakdoğu aksiyon sinemasının iki devi Jet Li ve Jackie Chan’i aynı hikayede buluşturan bu fantastik komedi, aksiyon ve dövüş sahneleriyle de öne çıkıyor.Düşük KalitePART 1PART 2PART 3PART 4PART 5PART 6PART 7__________________________________________Yüksek KalitePART 1PART 2PART 3PART 4PART 5PART 6PART 7PART 8PART 9PART 10PART 11PART 12PART 13PART 14Sifresizdir
Oyuncular: Jet Li (Maymun Kral, Lan Cai He) , Jackie Chan (Lu Yan)Michael Angarano (Jason Williams) , Yifei Liu (Altın Serçe)Collin Chou (Jade Savaş Lordu) , Morgan Benoit (Lupo)Jacky Wu (Suikastçi) , Bingbing Li (Beyaz Saçlı Dişi Şeytan)
Sıradışı Sanıklar (Mean Machine) 2001 - AfişFilmin Konusu: Eski bir futbol yıldızı sarhoş araba kullandığı için hapse düşer ve burada mahkumlardan oluşan iddialı bir takım kurar. Gardiyanlarla yapılacak olan maç öncesi son derece sıkı bir hazırlık yapan takım ve koçu, hem gardiyanları hem de izleyicileri şaşırtacaktır...
Oyuncular: Jason Statham, David Hemmings, Vinnie Jones, David KellyRalph Brown, Vas Blackwood, Robbie Gee, Geoff Bell
Oyun Bozan (The Game Plan) 2007 - AfişFilmin Konusu: Walt Disney Pictures’ın sunduğu filmde bekar bir Amerikan futbolu oyuncusunun eski ilişkilerinin birisinden yedi yaşında bir kızı olduğunu öğrenmesinin ardından gelişen komik olaylar zinciri konu ediliyor.Proje, Dwayne Johnson’un futbol antrenmanları sırasında tendon bağlarında yaşadığı sorun nedeniyle birkaç ay ertelenerek hazırlandı.
Oyuncular: The Rock (Joe Kingman) , Madison Pettis (Peyton Kelly)Kyra Sedgwick (Stella Peck) , Roselyn Sanchez (Monique Vasquez)Morris Chestnut (Travis Sanders) , Hayes MacArthur (Kyle Cooper)Brian J. White (Jamal Webber) , Jamal Duff (Clarence Monroe)Paige Turco (Karen Kelly)
Savage Ailesi (The Savages) 2007 - AfişFilmin Konusu: Savage Ailesi öncelikle bir karakter çalışması. Hikayenin sadeliği ve karakterlerin üstün performansı zaman zaman bir tiyatro oyunu izlediğimiz hissini yaratıyor.Film boyunca en çok karakterleri düşünüyoruz. Başarılı bir akademisyen olan ve babası yüzünden Brecht kitabının ikinci plana düşmesine üzülen Jon’un soğuk ve hıslı bir adam olduğunu düşünüyoruz. Sonra onun altından büyümek istemeyen bir çocuk çıkıyor.Wensy ise özellikle sevişirken, evli sevgilisinin köpeğine gülümsediği bir sahnede büyümeyen bir kadın gibi. Fakat sonradan olgun, düşünceli, aradığı aşkı bulamamanın hüznünü taşıyan özel bir kadın çıkıyor ortaya.Baba ise bir gün hepimizin yaşlanacağını ve ölüme çocukça bir tavır alacağımızı hatırlatıyor...Etkileyici bir bağımsız sinema eseri.
Oyuncular: Laura Linney (Wendy Savage) , Philip Seymour Hoffman (Jon)Philip Bosco (Lenny Savage) , Peter Friedman (Larry)
Laurel & Hardy - Gönüllü - Great Guns (1941)  Türkçe Dublaj/VCD- AfişFilmin Konusu: Laurel ve Hardy’nin Twentieth Century Fox için yaptığı bu ilk filmde, ikili, askere gitmek üzere olan zengin ve şımarık genç adam Dan Forrester’ın (Dick Nelson) baş kahya ve özel şöförü olarak karşımıza çıkıyor.
Oyuncular: Stan Laurel, Oliver Hardy, Sheila RyanDick Nelson, Edmund MacDonaldCharles Trowbridge, Ludwig Stossel
Kart Horoz (1965) - DVDRip- AfişFilmin Konusu: Hayli varlıklı olan yaşlı kurt Horoz Nuri ( Vahi Öz) çok çapkın bir adamdır. Etrafındaki güzel kadınlara karşı koyamayan Nuri bir gün evine genç, güzel ve seksi bir hizmetçi (Ajda Pekkan) alır.Kısa süre içinde hizmetçi kızın cazibesine ve zekasına hayran olan Horoz Nuri büyüsüne kapıldığı kıza kur yapmaya başlar.Kart Horoz iş başındadır...Türk sinema tarihinin bu unutulmaz komedi klasiğinde başta büyük usta Vahi Öz olmak üzere Ajda Pekkan,Münir Özkul,Hulusi Kentmen,Sevda Ferdağ ve Mürüvvet Sim gibi yıldızlarıda seyretme imkanı bulacaksınız...
Oyuncular: Münir Özkul, Hulusi Kentmen, Ajda Pekkan, Vahi ÖzSevda Ferdağ, Mürüvvet Sim, Özdemir Han
Parti (The Party) 1968 - AfişFilmin Konusu: Hrundi V. Bakshi, Hollywood’da başarılı olamamış sakar bir aktördür. Hint asıllı Bakshi, son oyunculuk denemesinde film setini hava uçurunca kovulur ve işsiz kalır. Bir yanlışlık sonucu, ünlü bir Hollywood yapımcısının evindeki jet sosyete partisine davet edilen Bakshi, unutulmaz bir partiye sebep olacaktır.Peter Sellers’ın canlandırdığı Bakshi karakteri, Blake Edwards’ın yazıp yönettiği filmle unutulmaz hatıralar bırakıyor izleyicide. İkilinin belki de en komik filmi sayılabilecek Parti, 100 dakikalık bir kahkaha tufanı vaadediyor.
Oyuncular: Peter Sellers (Hrundi V. Bakshi) , Claudine Longet (Michele)Dick Crockett (Wells) , Kathe Green (Molly Clutterbuck)Al Checco (Bernard Stein) , Paul Ferrara (Ronnie Smith)Steve Franken (Levinson) , James Lanphier (Harry)Buddy Lester (Davey Kane) , Gavin MacLeod (Divot)
Şahane Serseri (Le Magnifique) 1973  - Jean-Paul Belmondo Koleksiyonu- AfişFilmin Konusu: James Bond filmlerinin bir parodisi olan "Şahane Serseri", acayip bir ajan romanları yazarı olan François Merlin (Jean-Paul Belmondo) kendisini alımlı bir İngiliz sosyoloji öğrencisinin dönem ödevi konusu olarak bulur. Christine, (Jacqueline Bisset) ödevi üzerinde araştırmalar yapmak için Merlin’in Paris’teki dairesine gelir. Bir süre sonra aralarındaki ilişki, Merlin’in yeni romanının bölümleri arasına karışacaktır. Romanın baş kahramanları, yazarın bir yansıması olan Bob St.Clair (Belmondo) adındaki usta bir ajan ve onun sevimli asistanı Tatiana’dır (Bisset). Tabii ki asistan da Christine’in birebir kopyasıdır! Aslında ajanın dirilmesinin gerçek sebebi Merlin’in ısrarcı yayıncısıdır.
Oyuncular: Jean-Paul Belmondo , Jacqueline Bisset , Vittorio CaprioliHans Meyer , Monique Tarbès , Mario David
Ah Nerede (1975) - DVDRip- AfişFilmin Konusu: Ailesi tasrada olan üç kardes, Istanbul`da üniversite okumaktadirlar. Daha dogrusu okuyamamaktadirlar. Çünkü, birisi çapkinlik pesinde, birisi kumar pesinde, birisi de siyaset pesinde kosmaktan okula vakit ayiramamaktadirlar. Çapkinlik pesinde kosan Ferit, birgün gerçekten bir genç kiza asik olur. Onunla birlikte olmak için elinden geleni yapar. Sonunda amacina ulasir. Ancak diger üç sevgilisi durumu fark edince, isler arapsaçina döner. Üstüne bir de babalari Istanbul`a gelip çocuklarinin nasil bir hayat yasadiklarini görünce tam bir kiyamet kopar. Babalari onlari zorla memlekete geri götürür. Orada agir islerde çalistirmaya baslar. Ancak, aski yüreginde giderek büyüyen Ferit, Istanbul`a dönüp hem çalismak, hem okumak, hem de sevdigi kizin gönlünü almak istemektedir. Kardeslerinden de destek gelince, üç kardes yeniden istanbul`un yollarini tutarlar.
Oyuncular: Tarık Akan, Gülşen Bubikoğlu, Nilgün AtılganAydan Adan, Adile Naşit, Serpil Nur, Hulusi KentmenHayati Hamzaoğlu, Halit Akçatepe, Nubar Terziyan
Uslanmayan Adam (Incorrigible) 1975  - Jean-Paul Belmondo Koleksiyonu- AfişFilmin Konusu: Hapishaneden yeni çıkan Victor (Jean-Paul Belmondo), uzmanı olduğu dolandırıcılık konusundaki çalışmalarına kaldığı yerden devam eder. Kendisinden şüphelenmeyen zavallı kurbanlarına, bahçıvan, avukat, özel dedektif, hükümet görevlisi hatta travesti gibi kimliklere bürünerek, sahibi olmadığı apartmanları kiralar, var olmayan savaş uçaklarını Afrika ülkelerine satar. Hem de tüm bu işleri, kendisinden sorumlu çekici ama tecrübesiz şartlı tahliye memuru Marie-Charlotte’un (Genevieve Bujold) burnunun dibinde çevirmektedir. Victor, Marie-Charlotte’un babasının çok değerli tabloların bulunduğu bir müzenin yönetici olduğunu öğrendiğinde, arkadaşları ile beraber müzeyi soymaya karar verir.
Oyuncular: Jean-Paul Belmondo, Genevieve Bujold, Julien GuiomarCharles Gérard, Daniel Ceccaldi, Michel Beaune
Altın Yumruk (Drunken Master) 1978 - AfişFilmin Konusu: OyuncularJackie Chan , Siu Tien Yuen , Jang Lee Hwang , Dean ShekChing Chiang , Ging Man Fung , Hsia Hsu , Chiao Lin
Oyuncular: Jackie Chan , Siu Tien Yuen , Jang Lee Hwang , Dean ShekChing Chiang , Ging Man Fung , Hsia Hsu , Chiao Lin
Çiçek Abbas (1982) - DVDRip / Şener Şen Koleksiyonu- AfişFilmin Konusu: Bir minibüste muavinlik yapan Abbas, dürüst bir gençtir. Patronu Şakir ise çıkarcı biridir. Şakir’in evleneceğim diye oyaladığı kız, Abbas’a ilgi duyar. Ancak Şakir, sevgilisinin muavinle böyle bir ilişkiye girmesini hazmedemez.
Oyuncular: Şener Şen , İlyas Salman , Ayşen Gruda , Pembe MutluAhmet Mekin , İhsan Yüce , Ali Fuat Onan , Yaşar Güner
Asların Ası (L As des as) 1982  - Jean-Paul Belmondo Koleksiyonu- AfişFilmin Konusu: Jean-Paul Belmondo, "Asların Ası"nda Jo Cavalier adında gözü kara bir Birinci Dünya Savaşı pilotunu canlandırıyor. Cavalier, iki ülke arasındaki düşmanlığa verilen yirmi yıllık aradan sonra, 1936 Berlin Olimpiyatlarına Fransız boks milli takımının antrenörü olarak katılır. Ancak gelişmeler onu bir grup Yahudi mültecinin kurtarıcısı haline getirecektir.Fakat kahramanımızın yön bulma duygusu pek kuvvetli değildir. Bu yüzden bir anda kendilerini, Hitler’in dağların eteklerine kurulmuş karargahında buluverirler! Ünlü Fransız aktör Jean Paul Belmondo’dan müthiş bir kara komedi...
Oyuncular: Jean-Paul Belmondo , Marie-France Pisier , Rachid FerracheFrank Hoffmann , Günter Meisner , Benno Sterzenbach
Şekerpare (1983) - DVDRip / Şener Şen Koleksiyonu- AfişFilmin Konusu: Karakolda amiri Ziver Bey ile çalışan ve ona çok saygı duyan Cumali genelevde çalışan Şekerpare’ye aşık olur. Ancak Şekerpare’ye Ziver Bey’de ilgi duymaktadır.Şekerpare’nin de Cumali’den hoşlandığını anlayan Ziver genelev üzerindeki kontrolünü arttırmaya çalışır. Hatta işleri evi kapatmaya kadar götürür. Ancak içlerine Cumali’yi de alan Letafet Hanım ve kızları Ziver’e hiç ummadığı bir oyun oynayacaklardır.
Oyuncular: Şener Şen , İlyas Salman , Yaprak ÖzdemiroğluŞevket Altuğ , Nazan Ayas , Neriman KöksalHüseyin Kutman , Ahmet Turgutlu , Serra Yılmaz
Namuslu (1984) - DVDRip / Şener Şen Koleksiyonu- AfişFilmin Konusu: Ali Rıza Bey, bir işyerinde veznedar olarak çalışan, kendi halinde, az gelirli ama namuslu bir vatandaştır. Namuslu ve dürüst olmanın karşılığını hor görülerek, itilip kakılarak almaktadır. İşyerindeki herkes binbir dolap çevirip para kazanırken o dürüstlükten ayrılmaz. Günün birinde işyerinin büyük miktarda parasını soygunculara kaptırır. Ancak saldırıya uğradığına ve masum olduğuna bir türlü inandıramaz. Çevresindeki herkes, ailesi bile, onun nihayet gözünün açıldığını ve parayı zimmete geçirdiğini düşünmektedir. Üstelik bu inançla ona olan itibarları birdenbire artmıştır. Namussuz olarak bilinmek bir anda tüm ilgiyi onun üzerine toplamıştır. Yıllardır onu hakir görenler, alay edenler saygıda kusur etmez. Ancak Ali Rıza işin gerçeğini bir türlü kimseye açıklayamaz. Ve parayı çalmış gibi davranmaktan başka çare bulamaz.
Oyuncular: Şener Şen , Ayşen Gruda , Adile Naşit , Bilge ZobuErdal Özyağcılar , Ergün Uçucu , Zihni Küçümen
Çıplak Vatandaş (1985) - DVDRip / Şener Şen Koleksiyonu- AfişFilmin Konusu: OyuncularŞener Şen , Nilgün Akçaoğlu , Candan SabuncuPekcan Koşar , Zihni Küçümen , Kamran UsluerBilge Zobu , Salih Kalyon , Ertuğrul BildaDört çocuklu ve beşincisine de kansı hamile olan dar gelirli İbrahim (Şener Şen), limon satıcılığı, bulaşıkçılık gibi ek işler yapmasına karşılık yine de ailesini doyuramaz. Yorgunluk ve bunalım giderek ruhi dengesini bozar. Çınl çıplak kendini sokaklara atar. Olay gazete manşetlerine çıkınca İbrahim büyük reklam şirketlerinden aldığı tekliflerle "yıldız” olup çıkar. Ama bu çarpık düzen içinde İbrahim’in sonu kafayı üşütüp tımarhaneyi boylamaktır.
Oyuncular: Şener Şen , Nilgün Akçaoğlu , Candan SabuncuPekcan Koşar , Zihni Küçümen , Kamran UsluerBilge Zobu , Salih Kalyon , Ertuğrul Bilda
Züğürt Ağa (1985) - DVDRip / Şener Şen Koleksiyonu- AfişFilmin Konusu: Seksperest kart babasının, gerdek gecesi taze gelini Kiraz’ın koynunda ölmesi, Haraptar köyünün Ağası için yaşamı çekilmez kılan olayların da başlangıcı olur. Kendi köylüleri tarafından dolandırılan Ağa çareyi köyü satılığa çıkarmakta bulur.Gözünü rant hırsı bürümüş siyasilere Haraptar’ı peşkeş çeken Ağa soluğu büyük şehirde alır. Ancak metropol yaşamı, şimdiye dek tanıdığı görkemli yaşantısında edindiği pratiklerle altından kalkılabilecek gibi değildir. Çoğu kez komik ve kimi zaman acıklı denemelerle hayatta kalma savaşı veren Ağa’yı karısı da terkettiğinde yanında sadece Kiraz kalıp ona deskek verir. Ağa’nın öğreneceği şeyler vardır...Senaryosunu Yavuz Turgul’un yazdığı Nesli Çölgeçen imzalı Züğürt Ağa, 80’lere dair trajikomik olan ne varsa tek potada eritip müthiş bir başarıya imza atarken, Şener Şen’i de bir yıldız olarak kabul ettirmeyi bilmiş bir film. PART 1PART 2PART 3PART 4PART 5PART 6PART 7Sifresizdir
Oyuncular: Şener Şen (Züğürt Ağa) , Nilgün Nazlı (Kiraz) , Füsun DemirelAtilla Yiğit , Celal Perk (Remo) , Can Kolukısa , Ayla AslancanKemal İnci , Filiz Küçüktepe , Bahri Selin , Sabah AyşavkıErdal Özyağcılar (Kekeş Salman)
Soygun (Hold-Up) 1985  - Jean-Paul Belmondo Koleksiyonu- AfişFilmin Konusu: Palyaço kılığına giren gözü pek hırsız Alexandre Dupré, (Jean-Paul Belmondo) Montreal’in en büyük bankasını soyar. Soygun sırasında da kendisine iki rehine almayı başarır. Ancak polislerin bilmediği şey, aslında rehinelerin Dupré’nin arkadaşları olduğu ve bu zekice yapılmış soygun planının bir parçası olduklarıdır. Şimdi üç kafadarın Montreal’den bir yolunu bulup kaçmaları gerekmektedir.Belmondo’nun bu sürprizlerle dolu bu komedi macera filmi, Jay Cronley’in romanından filme uyarlanmıştır.
Oyuncular: Jean-Paul Belmondo , Kim Cattrall , Guy MarchandJean-Pierre Marielle , Jacques Villeret , Jean-Claude de Goros
Geleceğe Dönüş 1 (1985) - AfişFilmin Konusu:
Oyuncular: Michael J. Fox (Marty) , Christopher Lloyd (Dr. Emmett)Lea Thompson (Lorraine) , Crispin Glover (George)Thomas F. Wilson (Biff) , Claudia Wells (Jennifer)Marc McClure (Dave) , Wendie Jo Sperber (Linda)
Zorlu Yokuş (Heartbreak Ridge) 1986 - AfişFilmin Konusu: Clint Eastwood yeni ve asi denizcileri disipline sokmak için yeni bir müfrezeye atanan sert bir deniz çavuşu Tom Highway rolünde. Bazen eski karısıyla (Marsha Mason) ve kitaba göre, komutanı olan subayla gülünç tartışmalara girse de takımını eğitmeyi ve askerlerinin saygısını kazanmayı başarır. Grenada saldırısı müfrezeyi aniden savaşa soktuğunda, öğretilen dersler uygulanmaya başlar.
Oyuncular: Clint Eastwood, Marsha Mason, Everett McGillMoses Gunn, Eileen Heckart, Bo Svenson
Değirmen (1986) - DVDRip / Şener Şen Koleksiyonu- AfişFilmin Konusu: Olaylar 1914 yıllarında küçük bir Anadolu kasabasında geçer. Bulgar kızı Nadya’nın oturak alemlerine katılması, o yörede bir sorun haline gelir. Bu nedenle de kaymakam Halil Hilmi, Nadya’yı kasabadan sürdürmek ister. Kaymakam ilk kez katıldığı bir bağevi eğlencesinde Nadya ile karşılaşır. Nadya oynamaya başlayınca eğlencenin düzenlendiği ev birden sarsılır. Davetliler zelzele paniğiyle kaçışırlar.Bu arbedede merdivenlerden yuvarlanan kaymakam gözünü hükümet konağının bahçesinde açar. Yüzü gözü sargılar içindedir. Deprem söylentisi Osmanlı İmparatorluğu’nun sınırlarını aşıp hızla yayılınca kasaba elbirliği ile gerçekten yıkılır.Film Uşak’ın Kula ilçesinde çekildi.
Oyuncular: Şener Şen , Serap Aksoy , Levend Yılmaz , Orhan ÇağmanAli Erkazan , Tarık Papuççuoğlu , Dursun Ali Sarıoğlu
Kör Talih (Blind Date) 1987 - AfişFilmin Konusu: OyuncularKim Basinger, Bruce Willis, John LarroquetteWilliam Daniels, George Coe, Mark BlumPhil Hartman, Stephanie Faracy, Alice HirsonHoş bir akşam yemeğinin böylesine sonuçlara yol açabileceğini kimse düşünemezdi. Hele tek kaygısı, bu akşam yemeğinin kariyerine ekleyeceği basamaklar olan Walter, asla. Nadia ile bir dostu aracılığıyla tanıştı. Genç kadın güzeldi, seksiydi, olağanüstüydü. Yemekte her şey kusursuzdu. Ama sadece başlangıçta. Walter, arkadaşının çok önemli bir uyarısını unutunca, yemek, giderek kararan bir kabusa dönüşmeye başladı. "Sakın Nadia’ya içki verme" demişti arkadaşı, oysa genç kadın sarhoşluk sınırını çoktan aşmıştı. Ve bir çılgınlıklar zinciri böylece başladı. Nadia garsonlara tokat attı, müşteriye saldırdı. Walter’ın patronuna hakaret etti. Walter her olayda, geleceğinin avuçlarının arasından akıp gidişini görüyordu. Ama bütün bunların sadece başlangıç olduğunu henüz bilmiyordu.
Oyuncular: Kim Basinger, Bruce Willis, John LarroquetteWilliam Daniels, George Coe, Mark BlumPhil Hartman, Stephanie Faracy, Alice Hirson
İkizler (Twins) 1988 - AfişFilmin Konusu: OyuncularDanny DeVito, Arnold Schwarzenegger, David CarusoChloe Webb, Kelly Preston, Bonnie Bartlett"Yıldız oyuncu Arnold Schwarzenegger ve Danny DeVito ikiz kardeşler rolünde izleyenleri kahkahadan kırıp geçiriyor." Hırslı bir genetikçinin yaptığı bir deney sonucunda birbirine hiç mi hiç benzemeyen ikizler dünyaya gelir derken kardeşler birbirini hiç tanımadan ayrılırlar. Yıllar sonra kardeşler biraraya gelir: Julius yüksek öğrenim görmüş, iri yarı ama altın gibi kalbi olan bir adamdır. Vincent ise sürekli dalavere peşinde ve bir o kadar ufak tefek kadın avcısının tekidir. Birbirini yeni bulmuş kardeşler, annelerini bulmak için uzun ve zorlu bir yolculuğa çıkarlar. Sonunda beklediklerinden daha fazlasını bulacaklarından habersiz!
Oyuncular: Danny DeVito, Arnold Schwarzenegger, David CarusoChloe Webb, Kelly Preston, Bonnie Bartlett
Tango ve Cash (Tango & Cash) 1989 - AfişFilmin Konusu: Los Angeles Polis Departmanı’nında narkotik polisleri olan Ray Tango ve Gabriel Cash, birbirleriyle rekabet halinde olan iki değerli kanun adamıdır.Şehrin karanlık ve gaddar suç lordu Yves Perret, işlerine taş koydukları gerekçesiyle bu iki başarılı polisi bir cinayetle suçlanmalarını sağlayacak şekilde tuzağa düşürür.Hapse giren iki kafadar onurlarını ve hayatlarını kurtarmak zorundadırlar. Ancak bu hiç kolay olmayacaktır.Sovyetler Birliğin’nden Amerika’ya göç eden ünlü yönetmen Andrei Konchalovsky, bu filmle Hollywood’a adım atmış ancak, istediği kadar özgür olamadığı ve şartlara alışamadığı için projeyi yarıda bırakmıştı. Konchalovsky ’nin yarım bıraktığı işi tamamlamak Albert Magnoli’ye düşmüştü.
Oyuncular: Sylvester Stallone (Ray Tango) , Kurt Russell (Gabe Cash)Teri Hatcher (Katherine Tango) , Jack Palance (Yves Perret)Brion James (Requin)
Güllerin Savaşı (The War of the Roses) 1989 - AfişFilmin Konusu: Douglas, Turner ve DeVito bir evliliğin ölümü hakkındaki bu kurnaz komedinin yıldızları. Oliver ve Barbara Rose 18 yıldır evlidir. Artık Barbara boşanmak istemektedir, ama iş hangisinin pahalı evlerine sahip olacağına gelince ikisi de geri adım atmamaktadır. Oliver’ın avukatının usta taktikler vermesine rağmen herşey için artık çok geçtir. Oliver ve Barbara gitgide artan kasıtlı sinirlendirmeler ve intikam oyunlarına başlamışlardır ve Güllerin Savaşı şok edici sonuna doğru yaklaşmaya başlar.
Oyuncular: Michael Douglas, Kathleen Turner, Danny DeVitoMarianne Sagebrecht, Sean Astin, Heather FairfieldG.D. Spradlin, Peter Donat, Dan Castellaneta
Geleceğe Dönüş 2 (1989) - AfişFilmin Konusu:
Oyuncular: Michael J. Fox (Marty) , Christopher Lloyd (Dr. Emmett Brown)Lea Thompson (Lorraine) , Thomas F. Wilson (Biff Tannen)Elisabeth Shue (Jennifer) , Jeffrey Weissman (George)
Harry ile Sally Tanışınca (1989) - AfişFilmin Konusu: OyuncularBilly Crystal (Harry Burns) , Meg Ryan (Sally Albright)Carrie Fisher (Marie), Bruno Kirby (Jess) , Steven Ford (Joe)Lisa Jane Persky (Alice), Michelle Nicastro (Amanda Reese)Harry de Sally de aynı Şikago Üniversitesi’nde okudukları halde ancak mezuniyetten sonra New York’a giderken tanışırlar. Yolda uzun uzun sohbet eder ve bir çıkarıma varırlar: "erkek ve kadın sadece arkadaş olamaz!".
Oyuncular: Billy Crystal (Harry Burns) , Meg Ryan (Sally Albright)Carrie Fisher (Marie), Bruno Kirby (Jess) , Steven Ford (Joe)Lisa Jane Persky (Alice), Michelle Nicastro (Amanda Reese)
Özel Bir Kadın (1990) - AfişFilmin Konusu: Zengin ve yakışıklı işadamı Edward etrafındaki kadınlardan ve hayatının tekdüzeliğinden çok sıkıldığı bir anda New York caddelerinde güzel Vivian ile tanışır. Beraber geçirdikleri büyülü bir geceden sonra aralarında bir anlaşma yaparlar. Bir hafta boyunca sevgili olacaklar ama bu haftanın sonunda herkes yoluna devam edecektir. Vivian geceleri tekrar yol kenarlarına, Edward da elit yaşamına... En lüks otellerde kalıp, zengin kıyafetler ile bambaşka bir hafta geçiren Vivian gönlünü kaptırmaya başladığı anda Edward’ dan uzaklaşmaya karar verir. Zira hayat standartlarının farklılığının duyguların önüne geçeceğinden şüphesi yoktur. Fakat aşkıngücü onların bu rüya gibi bir haftalarını gerçek hayatla birleştirir. Ortada ne standart ne de bir fark kalır... 90' lı yılların modern masalı Özel Bir Kadın, Julia Roberts’ ın kariyerindeki en önemli çıkış noktası olarak ona Altın Küre kazandırdı. Uzun yıllar unutulmayan şarkısı da Richard Gere ile canlandırdıkları aşkı bizlere hatırlatmaya devam etti.
Oyuncular: Richard Gere (Edward Lewis) , Julia Roberts (Vivian Ward) Ralph Bellamy (James Morse) , Jason Alexander (Philip Stuckey) Laura San Giacomo (Kit De Luca) , Alex Hyde-White (David Morse) Amy Yasbeck (Elizabeth Stuckey) , Elinor Donahue (Bridget) Hector Elizondo (Barney Thompson) , Judith Baldwin (Susan)
Kızlar Erkeklerden Ne İster? (Angus, Thongs and Perfect Snogging) 2008 - AfişFilmin Konusu: 15’li yaşların bunalımıyla boğuşan Georgia, okula yeni gelen yakışıklı, seks tanrısı Robbie’ye ilk görüşte aşık olur. Ancak Robbie Georgia’nın ezeli rakibi kusursuz hatlara sahip, sarışın güzel Lindsay’le çıkmaktadır. İyi niyetli ancak etrafta olup bitenden habersiz ailesi, rüküş mü rüküş kedisi Angus ve en yakın kız arkadaşlarının da yardımıyla Georgia hayatının en eğlenceli doğum gününü yaşayacak, hayalleri süsleyen erkeğe adım adım yaklaşacaktır.
Oyuncular: Alan Davies, Eleanor Tomlinson, Tommy BastowKimberley Nixon, Eva Drew, Sean Bourke
Çılgın Dostlar 2 (Open Season 2) 2008 - AfişFilmin Konusu: Elliot, Giselle’e sırılsıklam aşık olmuştur ama tam da o sıralar Mr. Weenie bir grup şımarık ev hayvanı tarafından sahibine götürülmek için kaçırılır.Boog, Elliot, McSquizzy, Buddy ve ormanın tüm sakinleri bir plan hazırlayarak sosise benzeyen arkadaşlarını kurtarmayı kendilerine görev bilirler. Bu plan onları ev hayvanlarının dünyasına götürür.Düşmanları olan ev hayvanlarıysa, oyuncak kaniş Fifi’nin de engeliyle, Mr. Weenie’yi savaşmadan bırakmama kararındadırlar.
Oyuncular:
High School Musical 3: Senior Year (2008)- AfişFilmin Konusu: Troy ve Gabrielle, üniversite için yaşamlarını ayrı yerlerde sürdürmeleri ve birbirlerinden ayrı düşecek olmalarıyla yüzleşmişlerdir. Şimdi Wildcats lisesi olarak son defa hep birlikte, yaşadıkları deneyimleri, geleceğe dair korkuları ve umutlarını bir müzikale dökeceklerdir.Hepsi artık daha iyi müzik yapıyor, daha iyi dans numaraları sergiliyorlar, içlerindekini daha iyi yansıtıyorlardır. Artık lisede son sınıftalardır.Bir Walt Disney fenomeni olan tv filmi serisi Yıldızlar Takımı, üçüncü filmiyle beyazperdeye taşınıp sinema filmi avantajlarını kullanarak, takipçilerine beyazperdenin büyüsüyle filmin tadını çıkarma imkanı sunuyor.
Oyuncular: Zac Efron (Troy Bolton) , Vanessa Anne Hudgens (Gabriella)Ashley Tisdale (Sharpay Evans) , Lucas Grabeel (Ryan Evans)Corbin Bleu (Chad Danforth) , Monique Coleman (Taylor)
9,90 YTL (99 Francs) 2007 - AfişFilmin Konusu: Frédéric Beigbeder’in Türkçe’de de yayınlanan çok satan romanından uyanlanan film, reklam endüstrisi üzerine, eleştirdiği dünyanın gizli oyunlarıyla silahlanmış, eğlenceli, nükteli, yaratıcı buluşlarla dolu, sivri bir yergi.O, Ross & Witchcraft reklam ajansının, kariyer basamaklarını hızla tırmanarak intiharın eşiğine varan kreatif direktörü. İsmi Octave Parango, dünyanın hakimi, sokaktaki adamın yarın ne satın alacağına karar veren kişi. Kokain çeken, korkunç zengin bir dahi. İki olay Octave’ın hayatını altüst edecektir: Ajansın en güzel kızı olan Sophie ile yaşadığı aşk ve reklâm filmi satmak için gittiği Madone şirketindeki bir toplantı. Yetenekli Octave, aklını oynatır ve bu büyük reklâm kampanyasını sabote ederek kendisini yaratmış olan sisteme isyan etmeye karar verir. Fakat kız arkadaşı hamiledir ve Octave, yeni yoğurt markası Madone’nin kampanyasını sabote etmeye karar vermiştir.
Oyuncular: Jean Dujardin, Jocelyn Quivrin, Patrick Mille, Vahina GiocanteElisa Tovati, Nicolas Marié, Dominique Bettenfeld, Antoine BaslerFosco Perinti, Cendrine Orcier, Dan Herzberg, Arsène Mosca
 
Üye Girişi
E-mail Adresiniz
Şifreniz
Hava Durumu
Reklam
Anket Sonuçlar
Sitemizi Nasıl Buldunuz ?
Hoş
Güzel
İdare eder
Beğenmedim
cipsy.com 2009 Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Koşulları | Gizlilik Koşulları
Kurye Ofis Temizlik