Film krizi gelenlere cipsy.com
 
Film Sinema Dizi Müzik Magazin
Jack Frost (1998) - AfişFilmin Konusu: Michael Keaton (Batman) özel efektler fırtınası ile donmuş bu vahşi, karlı fantezi-macerada hayatını düzene koymak için son bir şans elde eden çılgın bir babadır.Çok büyük bir çalışmanın son aşamasında olan çalışkan müzisen Jack Frost (Keaton) aniden çok önemli bir şeyin eksik olduğunun farkına varır: Karısı (Kelly Preston) ve küçük oğlu Charlie (Joseph Cross) ile geçiremediği zaman. Fakat Jack kaçırdığı okul, hokey maçları ve mutfak lavabosu tamirlerini telafi edemeden önce, buzlu dağ yolundan çıkarak gökyüzünde dolaşan atlı bir kızak haline gelir. Sonra, Charlie’nin soğuk bir kış gecesi yürekten dileğine teşekkür, Jack yürüyen, konuşan, kayak pistlerinin kralı kardan adam olarak sihirli bir şekilde Dünya’ya geri döner.
Oyuncular: Michael Keaton, Kelly Preston, Mark AddyMark Addy, Mika Boorem, Joseph CrossAndrew Lawrence, Will Rothhaar ,Eli Marienthal
Don Kişot (Donkey Xote) 2007 - AfişFilmin Konusu: Bu gerçek bir macera komedi filmi. Eşek Rucio, Don Kişot’un gerçek hikayesini anlatır ve onun deli olmadığını, aslında çok zeki, tutku dolu ve heyecanlı biri olduğu fikrini savunur. Bu noktadan sonra Don Kişot, Kişot’un en iyi arkadaşı, silahtarı ve kasabanın en zengini Sancho Panza, aslında bir at olmak isteyen Sancho’nun eşeği Rucio ve Kişot’un, ahırından hareket etmek istemeyen sadık binek atı Rocinante’yi Ay Şövalyesi ile düello etmek üzere yola çıkmışken izliyoruz. Eğer Kişot düelloyu kazanırsa Dulcinea’nın gerçek kimliği açığa çıkacaktır.
Oyuncular: SeslendirenlerAli Poyrazoğlu, Hümeyra Akbay, Okan BayülgenHalil Ergün, Okan Yalabık
 
Üye Girişi
E-mail Adresiniz
Şifreniz
Hava Durumu
Reklam
Anket Sonuçlar
Sitemizi Nasıl Buldunuz ?
Hoş
Güzel
İdare eder
Beğenmedim
cipsy.com 2009 Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Koşulları | Gizlilik Koşulları
Kurye Ofis Temizlik